Veľká súťaž pre učiteľov s Planétou vedomostí pozná druhého víťaza

14. 02. 2014

Druhým víťazom súťaže pre učiteľov využívajúcich digitálne učivo Planéta vedomostí sa stal učiteľ zo Základnej školy s MŠ v obci Zubrohlava Vladimír Kázik.  Za  aktívnu prácu s portálom planetavedomosti.iedu.sk a tvorbu vlastných on-line vzdelávacích materiálov s nástrojom tuul.sk vyhral letecký zájazd do Istanbulu na tri dni pre dve osoby.

Veľká súťaž pre učiteľov pokračuje aj vo februári a tentoraz bude môcť najaktívnejší z nich vyhrať víkendový pobyt v Paríži. Do žrebovania o výhru postupuje vždy 50 pedagógov s najväčším počtom vytvorených úloh a TUULov za predchádzajúci mesiac. Meno náhodne vyžrebovaného učiteľa či učiteľky bude zverejnené vždy k 5. dňu nasledujúceho mesiaca. 

Pre zapojenie sa do súťaže je treba splniť jasne stanovené podmienky. Ide o získanie prístupu na portál planetavedomosti.iedu.sk. Účasť na odbornom metodickom školení k digitálnemu obsahu Planéta vedomostí alebo didaktickej dielne ako nadstavbe týchto školení. Aktivita a tvorba úloh pre žiakov s týmto obsahom. Tvorba a zdieľanie vlastných on-line vzdelávacích materiálom s nástrojom tuul.sk. 

Organizačne aj finančne súťaž zastrešujú dodávatelia portálu Planéta vedomostí. Bližšie informácie o súťaži sú dostupné na stránke www.planetavedomosti.iedu.sk, ako aj na stránke projektu na Facebook-u.

Prvou víťazkou súťaže pre učiteľov využívajúcich digitálne učivo Planéta vedomostí bola učiteľka zo Základnej školy R. Dilonga v Trstenej Mgr. Eva Kuníková. Za svoje aktivity vyhrala letecký zájazd do Barcelony na tri dni pre dve osoby.

Zdroj: Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
sekcia informatiky

(AO)

 

Kľúčové slová:
vzdelávanie

Tlač