Skupina MOL spúšťa súťaž pre študentov Freshhh 2015

30. 03. 2015

BRATISLAVA 27. marca - Skupina MOL, popredná medzinárodná ropná a plynárenská spoločnosť, spúšťa 9. ročník medzinárodnej online študentskej súťaže Freshhh. Trojčlenné tímy študentov z celého sveta sa môžu odo dneška prihlásiť do súťaže na adrese www.freshhh.net a ukázať svoje schopnosti pri riešení úloh z ropného a plynárenského priemyslu, ktoré vytvorila Skupina MOL. Členovia piatich najlepších tímov získajú príležitosť zapojiť sa do absolventského programu Skupiny MOL s názvom Growww, a najlepšie tri tímy môžu vyhrať celkovo 25 000 eur.

 „Sme nadšení, že môžeme spustiť už 9. ročník súťaže Freshhh, pri ktorom sme vychádzali zo skúseností a spätnej väzby účastníkov z minulých rokov. Motto kampane "Zabávaj sa naplno. Pracuj naplno." je v súlade s našim cieľom poskytnúť šikovným a ambicióznym študentom príležitosť riešiť skutočné úlohy z ropného a plynárenského priemyslu formou online súťaže. Študenti z najlepších piatich tímov získajú taktiež šancu pridať sa k Skupine MOL ako stážisti či účastníci programu Growww,” uviedla Zdravka Demeter Bubalo, viceprezidentka pre ľudské zdroje Skupiny MOL.

Medzinárodná súťaž Freshhh je v súlade so stratégiou Skupiny MOL vyhľadávať tých najtalentovanejších ľudí prostredníctvom svojich inovatívnych náborových programov. V súťaži Freshhh budú študenti čeliť viacerým výzvam: musia od základu vybudovať ropnú spoločnosť a rozhodnúť o prieskumných a vývojových projektoch, aby našli bohaté ložiská ropy, musia tiež vybudovať rafinériu pre rôzne produkty a vytvoriť to najlepšie produktové portfólio, aby ich spoločnosť profitovala. Súťaž Freshhh pozostáva z troch kôl. Najlepších päť tímov postúpi do finále, ktoré sa uskutoční 28. mája v Budapešti a zároveň ich členovia získajú príležitosť odštartovať svoju kariéru v Skupine MOL prostredníctvom programu

Program Growww ponúka v rámci Skupiny MOL viac ako 200 pracovných príležitostí v 12 krajinách čerstvým absolventom vysokých škôl a univerzít alebo absolventom s maximálne ročnou praxou. Zapojiť sa do neho môžu aj absolventi na Slovensku, spoločnosti Slovnaft a Slovnaft Montáže a opravy prijmú celkovo 44 mladých ľudí. Záujemcovia sa môžu prihlásiť od 4. marca a odštartovať tak svoju kariéru v ropnom a plynárenskom priemysle.

Študenti z celého sveta sa môžu prihlásiť do súťaže Freshhh na www.freshhh.net od dnes do 3. apríla 2015. Online súťaže sa za posledných osem rokov zúčastnilo viac ako 10 000 študentov zo 70 krajín.

Viac informácií o programe Freshhh nájdete na: www.freshhh.net a https://www.facebook.com/molfreshhh.

Zdroj: PR servis, 27. 3. 2015

(AO)

Kľúčové slová:
súťaže

Odbory vedy a techniky:
Technické vedy

Tlač